Merhaba
Mesajlarınız      ( yeni )
Fotoğraf Ekle
Üyelik Bilgileri
Şifre Değiştir
Çıkış Yap
Hemşini Tanıyın
Çamlıhemşini Tanıyın
Hemşin Seceresi
Tulum Dinle
Fıkralar
Deyimler
Cemal İnceoğlu
Kazım Tarım
Fotoğraflar
Hemşin Köylerinden Gorunum
Çamlıhemşin Köylerinden Gorunum
Rizde'den Görünüm
KAZIM TARIM


Kazım Tarım kimdir ?
1981 Yılı Rize / Hemşin doğumluyum. Yaltkaya köyünde dünyaya geldim eski ismi Ğumlo yani, İMAMOĞLU İsmetin torunu Mustafa Tarım'ın oğluyum.

Okul ve İş hayatı
Öğrenim hayatımın tamamı İzmir'de geçti. Ege Üniversitesi Bilgisayar Programcılığından 2003 yılında mezun oldum. 2003 ün nisanında her şeyimi başta ailemi ve tüm dostlarımı İzmir'de bırakarak İstanbul'a dönüşü olmayacak bir şekilde yerleştim. Burada UNISEC' te çalışmaya başladım, web ortamında yazılım ve arayüz dizaynı konularında çalışıyorum. Genelde çalışmalarım okuduğum okulunda etkisiyle programlama üzerine oluyor. Local makinelerde ve geniş internet ağıyla çalışan programları yazıyorum. Turbo C, Pascal, Delphi, php/mysql, sql, asp programlama dillerine hakimim. Genelde programlama mantığı ve algoritma eğer biliniyorsa programlama dilinin farklı olması çok da önemli olmuyor onun öğrenilmesi için.

hemsinli.com nerden çıktı ?
Hemsinli.com u 2000 yılında yapmaya başladık o zamanlar memleket sevdalısı olan sevgili dedem Cemal İnceoğlu ile başlattığımız bu projede umduğumuzdan daha cok talebin olması ziyaretci sayımızın 20.000 e dayanması beni daha cok calışmaya itti ve şimdiki hemsinli yi yaptık. Uzaktaki insanların, özlemini çektiği hemşinin biraz da olsa hasretini gidermesini sağlamak ve her açıdan kusursuz olan Hemşinimizi daha çok tanıtmak amacıyla yola cıktık ve vardığımız nokta ortada. Yurt içi ve yutdışından yüzlerce gelen mail ve yerlisi yabancısı ile bu diyarlara gelmek istiyorum diye başlayan cümleleri bizim hemsinli.com için yaptıklarımızın buranın tanıtımı için yapacaklarımızın çok daha altında olduğunu gösterdi ve bu konuda tüm Hemşinli Rizeli dostlarımızı bu güzel memleket için daha çok çalışmaya davet ediyorum.

web sitesi ve e-mail ?
www.kazimtarim.com
kişisel web sayfam benimle alakalı her şeyi buradan öğrenebilirsiniz.
Ayrıca bana mail@kazimtarim.com yada kazimtarim@hemsinli.com mail adreslerinden ulaşabilirsiniz.
Site üzerinden mesaj göndermek için :

Saygılarımla KAZIM TARIM hemsinli.com site yöneticisi
Site kurucu sahibi Cemal İnceoğlu.
www.hemsinli.com daki hiç bir materyal izinsiz kullanılamaz.